fbpx

Notp to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne w Europie. W Belgii, gdzie impreza ta powstała, Proms organizowane są już od 28 lat. Tu spotykają się klasyka i pop, aria i hit z list przebojów, garnitur i skórzana kurtka, wysokie obcasy i trampki, Fryderyk Chopin i Shaggy.

Notp jak żadna inna impreza buduje pomosty pomiędzy wszystkimi gatunkami muzycznymi. Dokładnie to połączenie odróżnia ją od wszystkich innych koncertów i zapewnia niepowtarzalne przeżycia. Fakt, że każdego roku ponad 100 000 ludzi kupuje bilety na koncerty w przedsprzedaży, nie wiedząc, jakich gwiazd mogą się spodziewać, jest wyrazem rosnącego przez lata i stale potwierdzającego się zaufania fanów do jakości koncertów.

Gwarancją tego jest między innymi składająca się z 75 muzyków orkiestra symfoniczna Il Novecento po dyrekcją Roberta Groslota, która od początku towarzyszy tej cyklicznej imprezie i z niewiarygodnym entuzjazmem porusza się między różnymi stylami i epokami muzycznymi. Również własny zespół Proms, Electric Band z Johnem Milesem, gwarantuje wysoką jakość wydarzenia. Wreszcie dzięki doskonale zaprojektowanemu oświetleniu i wspaniałemu nagłośnieniu Notp to niezapomniany audiowizualny happening muzyczny. To wyjątkowe show stało się stałym elementem w kalendarzu kulturalnym Europy.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?