fbpx

Notp to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne w Europie. W Belgii, gdzie impreza ta powstała, Proms organizowane są już od 28 lat. Tu spotykają się klasyka i pop, aria i hit z list przebojów, garnitur i skórzana kurtka, wysokie obcasy i trampki, Fryderyk Chopin i Shaggy.

Notp jak żadna inna impreza buduje pomosty pomiędzy wszystkimi gatunkami muzycznymi. Dokładnie to połączenie odróżnia ją od wszystkich innych koncertów i zapewnia niepowtarzalne przeżycia. Fakt, że każdego roku ponad 100 000 ludzi kupuje bilety na koncerty w przedsprzedaży, nie wiedząc, jakich gwiazd mogą się spodziewać, jest wyrazem rosnącego przez lata i stale potwierdzającego się zaufania fanów do jakości koncertów.

Gwarancją tego jest między innymi składająca się z 75 muzyków orkiestra symfoniczna Il Novecento po dyrekcją Roberta Groslota, która od początku towarzyszy tej cyklicznej imprezie i z niewiarygodnym entuzjazmem porusza się między różnymi stylami i epokami muzycznymi. Również własny zespół Proms, Electric Band z Johnem Milesem, gwarantuje wysoką jakość wydarzenia. Wreszcie dzięki doskonale zaprojektowanemu oświetleniu i wspaniałemu nagłośnieniu Notp to niezapomniany audiowizualny happening muzyczny. To wyjątkowe show stało się stałym elementem w kalendarzu kulturalnym Europy.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?