fbpx

Natalia Kukulska wystąpi w trakcie przyszłorocznego koncertu Notp w hali Atlas Arena w Łodzi. Pierwsza polska edycja wielkiego europejskiego show odbędzie się 22 marca. Oprócz Natalii Kukulskiej wystąpią wówczas między innymi: Amy Macdonald, OMD oraz John Miles.

kukulska2

Dla artystki występy obok światowych gwiazd to żadna nowość. Piosenkarka dobrze czuje się też w klasycznym repertuarze. Ma na swoim koncie występ z Jose Carrarsem, z którym śpiewała wspólnie podczas słynnej gali organizowanej przez samego tenora. Poza tym, śpiewała z takimi wykonawcami jak Harlem Gospel Choir, Lemar, Eric Mariental czy R’n’G.
Warto również podkreślić, że jednym z najważniejszych wydarzeń w karierze Natalii Kukulskiej był udział w koncercie bożonarodzeniowym w Watykanie. Wokalistka wystąpiła jako pierwszy artysta z Polski przed papieżem Janem Pawłem II obok takich gwiazd jak Lauryn Hill, Ronan Keating czy Randy Crawford.

Natalia Kukulska zagrała do tej pory już około 800 koncertów. Łącznie sprzedała ponad 500 000 płyt. Większość z nich osiągała status złotej i platynowej albo nawet wielokrotnie platynowej. W swoim dorobku ma takie przeboje jak: „Piosenka światłoczuła”, „Daleki brzeg”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Przychodzimy tylko raz”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Niepotrzebny”, „Cicho ciepło”, „Nikt nie będzie żył za ciebie”, „Kamienie”, „Decymy”, „I wanna know”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „Fantasies”. Zdobywała nagrody na wielu słynnych festiwalach.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?