fbpx

Coolio wystąpi podczas koncertu Notp, który odbędzie się 22 marca 2014 roku w hali Atlas Arena. W Łodzi będzie miał szansę wykonać wspólnie z Johnem Milesem swój największy hit “Gangsta Paradise”, który zyskał duże uznanie w trakcie jednej z poprzednich edycji.

COOLIO08 (small)Coolio był już wcześniej gwiazdą Notp. Piorunujące wrażenie zrobił w 2000 roku, kiedy wspólnie z Johnem Milesem wykonał swój największy hit “Gangsta Paradise”.

Zaproszenie Coolio doskonale wpisuje się w specyfikę koncertów Notp. Wielkie hity, których w dorobku amerykańskiego rapera nie brakuje, będą mogły zabrzmieć w zupełnie inny, niepowtarzalny sposób.

Coolio w swoim dorobku ma osiem albumów. Do jego największych hitów można zaliczyć: “You’re Gonna Miss Me”, “Fantastic Voyage” czy “Gangsta Paradise”. Największy rozgłos przyniósł mu ten ostatni utwór, który został umieszczony na ścieżce dźwiękowej do filmu “Młodzi Gniewni”. Amerykanin ma za sobą również bogatą karierę filmową. Może pochwalić się także wieloma nagrodami. W 1996 roku otrzymał American Music Awards w kategorii najlepszy artysta hip-hopowy. Rok później w jego ręce trafiła nagroda Grammy za najlepszy utwór solowy “Gangsta Paradise”. W tym samym roku otrzymał również MTV Video Music za najlepszy teledysk z filmu “Coolio’s Paradise”  i za najlepszy taneczny teledysk.

Amerykański raper to kolejny arysta, który wystąpi w koncercie Notp w Łodzi. Wcześniej organizatorzy potwierdzili udział takich gwiazd jak: Amy Macdonald, OMD, John Miles czy LeDiv4S. Polskim akcentem imprezy będzie występ Natalii Kukulskiej.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?