Margaret została polską gwiazdą kolejnej edycji Night of the Proms! Artystka wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się pod koniec marca w Warszawie oraz Łodzi.

Margaret – piękna i utalentowana polska wokalistka wystąpi na scenie Night of the Proms z takimi międzynarodowymi gwiazdami muzyki pop jak: UB40, Anastacia i Ronan Keating. Towarzyszyć im będą światowej sławy orkiestra symfoniczna Proms Symphony Orchestra pod dyrekcją Alexandry Arrieche oraz Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej.

Margaret na rynku fonograficznym zadebiutowała w 2013 roku minialbumem zatytułowanym All I Need, z którego pochodzi singiel Thank You Very Much. Piosenka była 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co Związek Producentów Audio Video przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W 2014 roku wydała swój debiutancki krążek, zatytułowany Add the Blonde, który dotarł do 8. miejsca na Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS) oraz został wyróżniony Platynową Płytą. Promowały go takie single jak Wasted, Start a Fire (oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014) oraz Heartbeat.

W grudniu 2016 roku Margaret wydała reedycję albumu Add the Blonde. Promowały ją takie single jak Elephant oraz Cool Me Down, który pokrył się podwójną platyną oraz był polskim kandydatem do konkursu Eurowizji 2016 w Sztokholmie.

Margaret jest także laureatką wielu nagród. Do najważniejszych należy zaliczyć przede wszystkim tytuły: Najlepszego Polskiego Artysty MTV Music Awards 2016, Super Artysty bez Granic KFPP Opole 2014, Najlepszej Artystki Eska Music Awards 2015 oraz Najlepszego Artysty MTV Music Awards 2015.

Oprócz Margaret na scenie Night of the Proms Polska pojawią się takie międzynarodowe gwiazdy jak: UB40 – legendarna brytyjska grupa, która na nowo zdefiniowała gatunek reggae, Anastacia – amerykańska wokalistka pop, autorka takich przebojów jak I’m Outta Love czy Left Outside Alone, Ronan Keating – gwiazda pop, były frontman boysbandu Boyzone, który wypromował m.in. takie hity jak When You Say Nothing at All i Life Is a Rollercoaster. Podczas Night of the Proms polska publiczność będzie mogła posłuchać także Natalie Choquette – kanadyjskiej śpiewaczki operowej, cenionej za oryginalne interpretacje klasycznych utworów, którym dzięki swojemu wyjątkowemu poczuciu humoru nadaje zupełnie nowy wymiar, oraz artystów znanych już z poprzednich edycji: światowej sławy orkiestrę Proms Symphony Orchestra pod dyrekcją Alexandry Arrieche, Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej oraz Johna Milesa – brytyjskiego wokalistę, autora tekstów i kompozytora, który bierze udział w niemal każdej edycji Night of the Proms.

Koncerty Night of the Proms odbędą się 24 marca w Warszawie, w Hali Torwar oraz 25 marca w Łodzi, Atlas Arena.

Bilety, już od 49 zł, dostępne są poprzez sieć Eventim, w tym na stronie eventim.pl. W sprzedaży są miejsca siedzące na trybunach, a także siedzące na płycie. W Łodzi po raz pierwszy dostępne będą również miejsca stojące na płycie. Przygotowana została również specjalna oferta dla grup: przy zakupie 10 biletów w jednej kategorii – jeden bilet gratis. Zamówienia grupowe biletów wyłącznie pod adresem: bilety@notp.pl.

O Night of the Proms

Night of the Proms – to jedna z najważniejszych halowych imprez muzycznych na świecie, która narodziła się ponad 30 lat temu w Belgii. Główną ideą tego przedsięwzięcia jest unikatowe połączenie muzyki klasycznej z popularną muzyką rozrywkową w wykonaniu największych gwiazd. To interaktywna zabawa z publicznością, podczas której nowy wymiar przebojom muzyki pop nadaje kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna oraz chór. Night of the Proms od wielu lat regularnie odbywa się m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Danii, Francji i USA. Na scenach pojawiały się takie gwiazdy jak Sting, Andrea Bocelli, James Brown, Joe Cocker, Seal i wielu innych. W Polsce impreza po raz pierwszy odbyła się w 2014 roku. Wystąpili wówczas: OMD, Amy Macdonald, John Miles oraz Natalia Kukulska. W kolejnych latach w ramach Night of the Proms Polskę odwiedzili także Katie Melua i Kim Wilde w 2015 r., Zucchero i Lisa Stansfield w 2016 r. Łączna widownia wszystkich polskich koncertów przekroczyła 20 tysięcy osób.

 

Więcej informacji:

www.notp.com/poland/

www.facebook.pl/notppl/

Katarzyna Kowalewska, QL CITY Music & Entertainment PR

k.kowalewska@qlcity.pl, tel.: +48 781 268 180

www.qlcity.pl, FB: www.facebook.pl/QLCITY

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?