Rodzaje biletów

W sprzedaży dostępne są miejsca siedzące na trybunach, jak też siedzące na płycie , przy czym każde miejsce siedzące posiadało będzie swój indywidualny numer. Rozpiętość cenowa biletów gwarantuje, że każdy będzie mógł pozwolić sobie na udział we wspaniałym wydarzeniu jakim jest Notp.

Nowość: w Łodzi po raz pierwszy będą również miejsca stojące na płycie! Niesamowite miejsca, jeszcze bliżej waszych ulubionych artystów

Bilety 2018 – już od 49 zł !

Ceny biletów w rozpoczynają się od 49 pln, a kończą na 699 pln za najlepsze miejsca siedzące z pakietem VIP.

Bilety dla klientów indywidualnych sprzedawane są poprzez sieć Eventim. Można je nabyć zarówno przez internet jak i w punktach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Kup bilet

Więcej radości w grupie!

Notp to idealna okazja aby spędzić ten czas z przyjaciółmi. Znane przeboje muzyki klasycznej i fantastyczni artyści muzyki pop ucieszą wszystkich kochających muzykę. Aby zmobilizować grupy do uczestnictwa w naszym koncercie proponujemy specjalną ofertę na zakup biletów grupowych. Przy zakupie 10 biletów w jednej kategorii dostaniecie jeden bilet gratis. Jezeli jesteście klubem sportowym, chórem, teatrem albo grupą przyjaciół ta oferta jest dla was. W grupie siła! Zamowienie na bilety z podaniem wymaganej ilości oraz rodzajów biletów prosimy zlozyc wyłącznie na adres. Ten wieczór to gwarantowana super impreza.

Bilety VIP

Bilety VIP stanowią odrębną kategorię, a informacje o nich można znaleźć w zakładce “VIP”.

Kliknij przycisk VIP

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?